dsfsdf

 

سیستم جامع باشگاه مشتریان نیکاس:

تعریف سیستم جامع باشگاه مشتریان نیکاس: امروزه با افزایش روز افزون رقابت در تجارت و پدیدآمدن راه کارها و فن آوری های  نوین برای افزایش فروش و نیزتاثیر روز افزون  اصل مشتری مداری بر کسب و کار ،تجارتی موفقتر است که از این فناوری ها به نفع خود استفاده کند یکی از مهمترین این فاکتورها سیستم باشگاه مشتریان می باشد.باشگاه مشتریان نیکاس کاملترین سیستم باشگاه مشتریان و سیستم وفاداری مشتری می باشد. شما  توسط این سیستم به مشتریهای خود کارت عضویت می دهید و آنها را دسته بندی میکنید . شما میتوانید مشتریهای خود را دسته بندی کنید ، مشتریان عادی،مشتریان vip

مشتریان عادی: این مشتریان مشتریان معمولی شما میباشند که در سیستم باشگاه مشتریان تعریف میشوند و شما به ازای هر خرید درصدی از مبلغ خرید را در کارت عضویت آنها واریز می نمایید که در خرید های بعد می توانند از آن استفاده بکنند ویا اینکه با توجه به نوع سیاست فروش و بازاریابی شما به آنها در ازای جمع کردن امتیازات خاصی در خریدها و مراجعه ها میتوان به آنها جوایز و یا تخفیفات خاصی داد.

مشتریان vip  :این مشتریان علاوه به برخورداری از مزایای مشتریان عادی ، برای شما کار بازاریابی را نیز انجام میدهند یعنی با معرفی شما به خریداران جدید برای خود امتیازاتی کسب می نمایند که این امتیازات در کارت عضویت آنها به صورت اتوماتیک ذخیره می شود و می توانند از مزایای آن استفاده کنند.

این سیستم دارای نرم افزار و سخت افزارهای مربوطه می باشد و تمامی اجزای آن می توانند به صورت مستقل عمل کنند یعنی اگر شما بخواهید اطلاعات خود را در نرم افزار مدیریت کنید و  یا اینکه فقط نیاز به دستگاه سخت افزاری داشته باشید سیستم نیکاس کاملا جوابگوی نیازشماخواهد بود.

 

دستگاه باشگاه مشتریان  Off-card  نیکاس(مختص کسب و کارهای کوچک و متوسط) :این سیستم شامل یک دستگاه هوشمند قابل حمل بدون نیاز به کامپیوتر و اینترنت ساخت کره جنوبی می باشد.که با کارت های rfid ، جا سویچی ، دستبند ،کیف هوشمند،موبایل های دارای سیستم nfc،وسایر محصولاتی که درارای تراشه هوشمند rfid باشند کار می کند.این سیستم مناسب رستورانها،باشگاه ها،  مشاغل خدماتی همچون کارواش آرایشگاه ،آپاراتی وفروشگاه هایی بوتیک،لوازم آرایشی ، مطب پزشکان و .. می باشد . با استفاده از این سیستم تمامی مشاغل می توانند هم مشتری جدید کسب کنند و هم در مشتری های قدیمی خود وفاداری ایجاد نمایند و درآمد خود را بصورت چشمگیری افزایش بدهند.

نحوه کار:در ابتدا قوانین و سیاستهای فروش و بازاریابی مختص کسب و کارشما برای سیستم تعریف می شود. (مثلا شما می خواهید هر وقت جمع خرید از شما توسط مشتری به مبلغ 500 هزارتومان رسید به او 50 هزار تخفیف بدهید ویا اگر شما می خواهید که هروقت مشتری 5 بار از خدمات شما استفاده کرد بتواند بار ششم از خدمات شما رایگان استفاده نماید و یا هرنوع سیاست امتیاز دهی دیگر)هر مشتری در اولین مراجعه یک کارت (Off-card) دریافت می کند و شماره تلفن همراه وی در دستگاه ذخیره می شود.در هر بار مراجعه و خرید مشتری از شما ،کارت(off-card) مشتری را بر روی دستگاه نیکاس کشیده و مبلغ خرید را وارد میکنید و با توجه به قوانینی که برای دستگاه تعریف کرده اید دستگاه اطلاعات را پردازش کرده و نتیجه را به اطلاع شما می رساند(میزان خرید،تخفیفات،امتیازات،تعداد دفعات مراجعه در دستگاه قابل نمایش می باشد).

مشتری می تواند کارت خود را به خانواده،دوستان و آشنایان خود بدهد تا زودتر به امتیاز لازمه برسد که این برای شما یعنی فروش بیشتر،تمامی اطلاعات از قبیل تاریخ و ساعت خرید و مبلغ خرید به شماره همراه مشتری می تواند پیامک شود،همچنین شما میتوانیداز طریق این دستگاه اطلاعاتی از قبیل فروش فوق العاده ،تخفیفات فصلی،اجناس جدید و.. را به مشتریان خود توسط پیامک اطلاع رسانی کنید.

 

مزایای سیستم:

شما می توانید جهت ترغیب مشتری برای خرید،هرنوع سیستم امتیازدهی و پاداش را با این دستگاه کوچک پیاده سازی کنید

1-دادن کارت عضویت به مشتریان جهت شناسایی مشتریان وفادار به کسب و کارخود و ترغیب مشتری برای خرید بیشتر از شما

2-با توجه به تخفیفها و پاداشها،مشتریان برای خرید از شما بیشتر ترغیب می شوند

3- ایجاد وفاداری در مشتری =فروش بیشتر

4-جذب مشتریان گذری و تشویق آنها برای وفادارماندن به کسب و کار شما با توجه به کارت عضویتی که در اختیار آنها قرار می گیرد

5-خرید لذت بخش برای مشتری و فروش رضایت بخش برای شما بدون چانه زدن بر سر تخفیف در هر خرید

6-اعلام فروش های فصلی،تخفیفات فصلی،اعلان ها به مشتریان خود با توجه به سیستم ارسال اس ام اس دستگاه

7-تبلیغات هدفمند و موثر بر مشتریان، دوستان و آشنایان ایشان با کارت عضویت

8-امکان استفاده ازکارت عضویت به عنوان کارت ویزیت شما وترغیب برای استفاده از خدمات شما

9-امکان استفاده شخصی،خانوادگی و گروهی با یک کارت عضویت در نتیجه فروش بیشتر شما

10-امکان اشتراک گذاری کارت تخفیف در بین شعبات فروشگاه شما و یا به اشتراک گذاشتن کارت با دوستان و همکاران خود جهت فروش بیشتر
چگونه با آف کارت کار کنم؟

کار کردن با این دستگاه بسیار ساده است و هیچ دانش خاصی نمی خواهد

1- اولین قدم نوع امتیازدهی به مشتریان می باشد که آن را بر روی دستگاه تنظیم می کنید(نیاز به یک بار تنظیم دارد)

2- شما به تعداد نیازکارت خریداری می کنید و به مشتریان خود کارت ها را می دهید و به این شکل آنها عضو باشگاه مشتریان شما می شوند

3 -با هربار مراجعه مشتری به شما و دریافت خدمات از شما کارت خود را بر روی دستگاه قرار می دهد و نتیجه تراکنش به اطلاع شما و ایشان می رسد،در صورتی که مشتری امتیازات لازم را کسب کرده باشد دستگاه اعلام میکند و شما می توانید جایزه و یا تخفیفات لازمه را به آن مشتری ارائه بدهید و پس از آن کارت مشتری برای مراجعه های بعدی میتواند رست بشود.

4-با توجه به نوع تنظیماتی که شما برای دستگاه مقرر کرده اید دستگاه میتواند اس ام اس بدهد و یا از تراکنشها پرینت بگیرد.

5-با این دستگاه می توانید بدون نیاز به پنل اینترنتی اس ام اس و فقط با یک سیم کارت به مشتریان خود اس ام اس بدهید که با توجه به اینکه اس ام اس توسط سیم کارت فرستاده می شود هم هزینه آن پایینتر می باشد و هم اس ام اس ارسالی در بلک لیست قرار نمی گیرد.
 
 
مشخصات فنی دستگاه Off-Card:
-ساخت کره جنوبی

-صفحه نمایش تاچ پنل Display 4 Status LED, 3.5” Graphic LCD

-پردازنده ARM 32-bit

-ولتاژورودی 5v

-قابلیت انتقال اطلاعات با پورتهای Mini USB, RS-232, TCP/IP

-قابلیت خواندن کارتهای Contactless Communication ISO 14443 A/B, ISO 18092, Mifare, DESFire, FeliCa, LLCP/SNEP

-خواندن کارت بدون تماس از فاصله 5cm

-اندازه و وزن 125 * 90 * 27 / 190 g

-قابلیت کار در دمای -10 ~ 60 ° C

-دارای استانداردها و تاییدیه های KC, FCC, CE, EMV LEVEL1

*یکسال گارانتی

*5 سال خدمات پس از فروش
cu-club

نرم افزار جامع باشگاه مشتریان نیکاس

این نرم افزار علاوه بر داشتن تمامی مزایای دستگاه off card ، شامل یک سیستم حسابداری برای ثبت خرید های مشتری و ارائه گزارشات آن و همچنین امکان تعریف سیاست های چند گانه پاداش دهی به مشتریان می باشد برخی از مزایای نرم افزار باشگاه مشتریان نیکاس:

امکان ثبت نامحدود مشتری
امکان ثبت تمامی مشخصات هر خرید
امکان تعریف سیاست باشگاه و دستورالعمل های خاص با توجه به نیاز مرکز(سفارشی سازی)
اعمال سیاست پاداشهای خاص به مشتریان خاص
امکان ثبت مشتریان در لایه های مختلف(معمولی ،سیلور،گلد،پلاتینیوم،VIP)
امکان اشتراک کارت در فروشگاه ها و یا شعبات مختلف یک فروشگاه و محاسبه جداگانه پاداشها برای هر فروشگاه و یا اشتراکی
ارسال پیام کوتاه(sms) و ایمیل به هرمشتری بعد از هر رویداد
امکان تعریف CLUP هواداری با اس ام اس
امکان تعریف بازه زمانی و مکانی برای هرکارت جهت استفاده